Ryanair

Sliktas ziņas! Ryanair dienā plāno atcelt aptuveni 50 lidojumus!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lielākā Eiropas lēto aviobiļešu aviokompānija Ryanair, nākusi klajā ar sliktām ziņām. Ryanair plāno sešās nedēļās atcelt 2% no saviem lidojumiem un tas ir aptuveni 50 lidojumi dienā.

Ryanair ir apņēmušies ievērot stingrāku režīmu un ievērot nepieciešamo, noteikto pilotu atpūtu, kura atsevišķās Eiropas valstīs ir noteikta stingrāk. Kā arī Ryanair ar šo soli plāno ievērot pārējo 98% lidojumu atbilstību grafikam, jo pēdējā laikā punktualitāte lidojumiem no 90% ir nokritusies uz 80%. Tam par iemeslu ir problēmas ar pilotu darba laiku un neseno gaisa satiksmes vadības dispečeru streiku.

Pasažieri, kuri ir iegādājušies aviobiļetes lidojumiem ar Ryanair līdz 29. oktobrim vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību lidojuma statusam Ryanair mājaslapā. Ja gadījumā Jūsu lidojums ir atcelts, tad to varēs nomainīt bezmaksas uz citu lidojumu, arī uz citu maršrutu, vai arī pilnībā saņemt atmaksu par iegādātajām aviobiļetēm. Daudzi pasažieri jau ir saņēmuši informāciju par atceltiem lidojumiem pēdējā brīdī un nav paspējuši pārplānot savus lidojumus, tāpēc pārbaudīt sava iegādātā lidojuma statusu būtu vēlams katru dienu.

Uzzināt kuri lidojumi atcelti un tiks atcelti varat šeit.

Mans lidojums ir atcelts. Ko man darīt?

Šajā gadījumā, ja Ryanair Jūsu lidojumu ir atcēlis Jums tiek piedāvātas divas iespējas.

  1. Pilna naudas atgriešana par iegādāto aviobiļeti.
  2. Nomainīt savu lidojumu uz citu autorizējoties savā Ryanair kontā.

Diemžēl ja esat rezervējuši viesnīcu ieplānotajā galamērķī naudu par to nav iespējams atgriezt, izņemot ja Jums ir iespējas atcelt viesnīcas rezervāciju laikus un saņemt atpakaļ samaksāto naudu. Ja tāda iespēja nav, tad vienīgais veids kā atgūt līdzekļus ir caur apdrošinātājiem, ja Jūs esat savu ceļojumu apdrošinājuši šādiem gadījumiem.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām jaunumus, Guru iesaka sekot mums FacebookTwitter vai Draugiem.lv.