Lidmasina

Kā nokļūt līdz Kauņas lidostai

Saturs

Kauņas lidosta atrodas 13 kilometrus no Kauņas centra. Kauņas lidosta ir otra lielākā lidosta Lietuvā. Kauņas lidosta piedāvā plašas iespējas lidot ar zemo cenu aviokompānijām Ryanair un WizzAir, tāpēc svarīgi ir zināt kā nokļūt no Latvijas līdz kauņas lidostai. No Rīgas līdz Kauņai ir aptuveni 270 kilometri un bruciens ar mašīnu prasa 3 stundas un 30 minūtes. Diemžēl tiešie lidojumi no Rīgas uz Kauņu nav, bet apkoposim visus citus variantus kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Uz Kauņas lidostu ar autobusu

Viens no ērtākajiem un pieprasītākajiem veidiem kā nokļūt līdz Kauņas lidostai ir braukt ar autobusu. Ir vairākas autobusu kompānijas, kuras piedāvā ērti un droši nokļūt līdz Kauņas lidostai. Brauciens ar autobusu aizņem 4 stundas. Autobuss ir ideāls variants ja nevēlaties atstāt savu auto maksas stāvvietā. Ar autobusu brauciena laiku varēsiet pavadīt pēc savām iegribām un varēsiet iemalkot kādu gardu dzērienu.

Ar FlyBus

Flybus piedāvā iespēju braukt ar autobusu no Rīgas centra līdz pašai Kauņas lidostai. Kompānija jau vairāk nekā 7 gadus specializējas ar lidostu transfēriem, un ir Lietuvas lidostu, Ryanair un WizzAir oficiālais partneris transfēru maršrutos starp Latviju un Lietuvas lidostām. Kompānija veic pasažieru pārvadājumus maršrutos Rīga – Viļņas lidosta – Rīga, Rīga – Kauņas lidosta – Rīga un Liepāja – Palangas lidosta – Liepāja. Rīgā autobuss uzņem pasažierus Rīgas lidostā un pie Katedrāles (pietura “Esplanāde). Pa ceļam ir iespēja iekāpt arī Ķekavā, Iecavā un Bauskā. Viļņas, Kauņas un Palangas lidostā Flybus pietura atrodas pie pašas lidostas. FlyBus autobusos ir bezmaksas WiFi un ir iespēja uzlādēt savas mobilās ierīces. Un pats svarīgākais – Flybus saraksts ir pieskaņots lielākai daļai avioreisu izlidošanai un atlidošanai, un pat ja lidmašīna kavēsies, FlyBus sagaida visus pasažierus. Vairāk informācijas un iegādāties biļetes varat www.flybus.lv. Ik pa laikam notiek arī akcijas, kuru laikā ir iespējams iegādāties biļetes par ļoti izdevīgu cenu.

Ar Lux Express

Lux Express ir lielākais starptautisko autobusu operators Baltijā. Lux Express piedāvā labas cenas un ērtus, mūsdienīgus autobusus. Ar Lux Express autobusiem iespējams braukt no Rīgas uz Kauņu, bet no Kauņas līdz Kauņas lidostai būs jābrauc ar sasbiedrisko transportu vai taksi. Biļetes ir pieejamas gan no Rīgas autoostas, gan Rīgas lidostas un citām iekāpšanas vietām Rīgā. Diemžēl nav iespējams iegādāties biļetes no citām Latvijas pilsētām. Ļoti bieži Lux Express pieejamas akcijas autobusu biļetēm uz Kauņu. Jaunākos akcijas piedāvājumus no Lux Express iespējams aplūkot sadaļā Lux Express akcijas. Savukārt iegādāties Lux Express biļetes braucieniem uz Kauņu iespējams luxexpress.eu.

Ar Ecolines

Līdzīga kā Lux Express arī Ecolines ir starptautisks autobusu operators. Ecolines piedāvā par izdevīgām cenām braukt no Rīgas uz Kauņu un atpakaļ, bet tālāk no Kauņas autoostas būs jābrauc uz Viļņas lidostu pašiem ar sabiedrisko transportu vai taksi. Jaunākos akcijas piedāvājumus no Ecolines iespējams aplūkot sadaļā Ecolines akcijas. Biļetes var iegādāties ecolines.net.

Ar Auto

Ar auto ir izdevīgi braukt ja Jūs esat vairāku cilvēku kompānija, jo tā sanāks izdevīgāk samesties par degvielu un auto stāvvietu. Brauciens no Rīgas uz Kauņas lidostu ilgst aptuveni 3 stundas un 30 minūtes. Autostāvvietas pakalpojumus pie Kauņas lidostas nodrošina parksmart.lv, un unipark.lv.

Transfērs uz Kauņas lidostu

Transfērs ir iepriekš saskaņota maršruta pasūtīšana no kāda pakalpojuma sniedzēja. Parasti transfērs ir atsevišķs pakalpojums, kas tiek apmaksāts pēc īpaša noteikta tarifa no un uz konkrēta galamērķa. Dotajā gadījumā uz Kauņas lidostu visbiežāk tiek noteikta fiksēta maksa par braucienu. Transfēra pakalpojumi uz Kauņas lidostu pieejami no visām Latvijas pilsētām, bet jārēķinās ar to, ka šis pakalpojums nav no lētajiem un izmaksas būs krietni lielākas, nekā izmantot savu auto vai autobusu. Daži no transfēra pakalpojumu sniedzējiem uz Kauņas lidostu ir baltic-airport-transfers.comorient.lvelegantsauto.lv, megabus.lv.

Diemžēl tiešie lidojumi un pasažieru vilciena pakalpojumi no Latvijas uz Kauņas lidostu nav. Bet mūsuprāt pilnībā pietiek ar esošajiem autobusu, transfēru piedāvājumiem. Izdevīgi lidojumu piedāvājumi no Kauņas lidostas pieejami šeit.