Lidmašīnas

Varianti kā nokļūt līdz Viļņas lidostai

Saturs

Ņemot vērā Viļņas lidostas plašo piedāvājumu lidojumiem uz dažādiem Eiropas un Pasaules galamērķiem, ir svarīgi zināt kā nokļūt līdz Viļņas lidostai. No Rīgas līdz Viļņas lidostai ir aptuveni 310 km, tas nozīmē ka brauciena ilgums ar autobusu vai automašīnu būs aptuveni 4 stundas, protams ja tas notiek bez garām pieturām. Iespējas tikt līdz Viļņas lidostai nav tikai no Rīgas, bet arī no citām pilsētām. Varianti kā nokļūt līdz Viļņas lidostai ir vairāki un katrs no tiem prasa savu daļu no Jūsu maciņa.

Aviobiļetes no Rīgas uz Viļņu

Tiešie lidojumi no Rīgas uz Viļņu nebūs pats lētākais variants, bet ātrākais gan. Aviobiļetes uz Viļņu piedāvā pašmāju aviokompānija airBaltic. Lidot ar lidmašīnu būs ideāls variants nepacietīgajiem un tādiem, kurus nesatrauc izmaksas, lai nokļūtu uz Viļņas lidostu. Lidojums no Rīgas uz Viļņas lidostu ilgst nepilnu stundu. Iespējams lidot arī no Liepājas lidostas, bet ar pārsēšanos Rīgas lidostā. Aviobiļetes uz Viļņu iespējams iegādāties airbaltic.com.

Uz Viļņas lidostu ar autobusu

Viens no izdevīgākajiem veidiem kā nokļūt uz Viļņas lidostu, ja Jūs ceļojat viens ir izmantot autobusu. Autobuss Jūs aizvedīs līdz pat pašai lidostai un neliks domāt par to kur atstāt savu automašīnu ceļojuma laikā. Autobuss ir lētākais veids kā nokļūt uz Viļņas lidostu vienai personai. Autobusam ir arī savi plusi. Jums nav jādomā par sēdēšanu pie stūres un brauciena laikā varēsiet iemalkot kādu alkoholisku dzērienu, plānot savu ceļojumu, izgulēties un darīt citas sev svarīgas lietas.

Ar FlyBus

Pa tiešo no Rīgas līdz Viļņas lidostai var aizbraukt ar ērtiem FlyBus autobusiem. Kompānija jau vairāk nekā 7 gadus specializējas ar lidostu transfēriem, un ir Lietuvas lidostu, Ryanair un WizzAir oficiālais partneris transfēru maršrutos starp Latviju un Lietuvas lidostām. Kompānija veic pasažieru pārvadājumus maršrutos Rīga – Viļņas lidosta – Rīga, Rīga – Kauņas lidosta – Rīga un Liepāja – Palangas lidosta – Liepāja. Rīgā autobuss uzņem pasažierus Rīgas lidostā un pie Katedrāles (pietura “Esplanāde). Pa ceļam ir iespēja iekāpt arī Ķekavā, Iecavā un Bauskā. Viļņas, Kauņas un Palangas lidostā Flybus pietura atrodas pie pašas lidostas. FlyBus autobusos ir bezmaksas WiFi un ir iespēja uzlādēt savas mobilās ierīces. Un pats svarīgākais – Flybus saraksts ir pieskaņots lielākai daļai avioreisu izlidošanai un atlidošanai, un pat ja lidmašīna kavēsies, FlyBus sagaida visus pasažierus. Vairāk informācijas un iegādāties biļetes varat www.flybus.lv. Ik pa laikam notiek arī akcijas, kuru laikā ir iespējams iegādāties biļetes par ļoti izdevīgu cenu.

Ar Lux Express

luxexpress autobussLux Express ir lielākais starptautisko autobusu operators Baltijā. Lux Express piedāvā labas cenas un ērtus, mūsdienīgus autobusus. Ar Lux Express autobusiem iespējams braukt no Rīgas uz Viļņas autoostu un tālāk no autoostas tiek nodrošināts transfērs ar taksometru uz Viļņas lidostu. Taksometra cena ir iekļauta autobusa biļetes cenā. Biļetes ir pieejamas gan no Rīgas autoostas, gan Rīgas lidostas un citām iekāpšanas vietām Rīgā. Diemžēl nav iespējams iegādāties biļetes no citām Latvijas pilsētām. Ļoti bieži Lux Express pieejamas akcijas autobusu biļetēm uz Viļņu un citām valstīm. Jaunākos akcijas piedāvājumus no Lux Express iespējams aplūkot sadaļā Lux Express akcijas. Savukārt iegādāties Lux Express biļetes braucieniem uz Viļņas lidostu iespējams luxexpress.eu.

Ar Ecolines

Līdzīga kā Lux Express arī Ecolines ir starptautisks autobusu operators. Ecolines piedāvā par izdevīgām cenām braukt no Rīgas uz Viļņas autoostu un atpakaļ, bet tālāk no autoostas būs jābrauc uz Viļņas lidostu pašiem. Maksa par taksi uz Viļņas lidostu būs jāsedz atsevišķi, jo taksis nav iekļauts Ecolines autobusa biļetes cenā. Jaunākos akcijas piedāvājumus no Ecolines iespējams aplūkot sadaļā Ecolines akcijas. Biļetes var iegādāties ecolines.net.

Ar MegaBus

MegaBus piedāvā ērti nokļūt no Daugavpils uz Viļņas lidostu. Tas būs ērtākais, drošākais, lētākais veids, kā nokļūt uz Viļņas lidostu no Daugavpils un atpakaļ no Viļņas lidostas uz Daugavpili. Megabus nogādās Jūs tieši no Jūsu dzīvokļa durvīm līdz pat Viļņas lidostai bez pārsēšanās un liekām neērtībām, kā minimums 2 stundas līdz Jūsu lidojumam. Vairāk par MegaBus pakalpojumiem varat uzzināt megabus.lv.

Ar Eurolines

Eurolines ir pasažieru autobusu transporta uzņēmumu organizācija, kas apvieno vairāk nekā 30 pārvadātājus no 26 Eiropas valstīm. Eurolines piedāvā ērti nokļūt no Rīgas uz Viļņas lidostu un atpakaļ. Biļetes var iegādāties eurolines.lt.

Ar auto

Došanās ar personisko vai darba automašīnu uz Viļņas lidostu būs ērtākais un izdevīgākais variants trīs un vairāk pasažieriem. Par automašīnas novietošanu drošā vietā, ceļojuma laikā nebūs jāsatraucas, jo netālu no Viļņas lidostas un termināļa ir pieejamas autostāvvietas. Autostāvvietas pakalpojumus pie Viļņas lidostas nodrošina unipark.lv vai parkvia.com.

Ar vilcienu no Daugavpils uz Viļņu

Lietuvas dzelceļa uzņēmums “Lietuvos geležinkeliai” piedāvā iespēju ar vilcienu nokļūt no Daugavpils uz Viļņu. Maršruts atvērts gan no Daugavpils uz Viļņu, gan atpakaļ uz Daugavpili. Tālāk no Viļņas izmantojot sabiedrisko autobusu iespējams doties uz Viļņas lidostu. Vilciena biļetes cena aptuveni 9 eiro vienā virzienā un brauciena ilgums 2 stundas. Iegādāties vilciena biļetes var apmeklējot traukiniobilietas.lt.

Transfērs uz Viļņas lidostu

Ļoti lielu popularitāti ir ieguvis transfērs uz Viļņas lidostu. Transfērs ir iepriekš saskaņota maršruta pasūtīšana no kāda pakalpojuma sniedzēja.
Parasti transfērs ir atsevišķs pakalpojums, kas tiek apmaksāts pēc īpaša noteikta tarifa no un uz konkrēta galamērķa. Dotajā gadījumā uz Viļņas lidostu visbiežāk tiek noteikta
fiksēta maksa par braucienu. Transfēra pakalpojumi uz Viļņas lidostu pieejami no visām Latvijas pilsētām, bet jārēķinās ar to, ka šis pakalpojums nav no lētajiem un izmaksas būs krietni lielākas, nekā izmantot savu auto vai autobusu. Daži no transfēra pakalpojumu sniedzējiem uz Viļņas lidostu ir baltic-airport-transfers.comorient.lv. Ir pieejami daudzi citi transfēra pakalpojuma sniedzēji un tos Jūs varat sameklēt Google meklētājā.

Kopumā par variantiem kā nokļūt līdz Viļņas lidostai nevarētu sūdzēties. Pieejami gan lēti un ērti pakalpojumi, gan ērti, ātrāki un dārgāki pakalpojumi. Jūsu ziņā paliek izvēlēties to labāko no visiem iespējamajiem variantiem. Izdevīgi lidojumu piedāvājumi no Viļņas lidostas pieejami šeit.