Ryanair

Ryanair jauni maršruti! Lidosim no Rīgas uz Burgasu, Bulgāriju un Pafu, Kipru!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Priecīgas ziņas no aviokompānijas Ryanair. Tā paziņojusi par diviem jauniem galamērķiem lidojot no Rīgas. Tiks uzsākti jauni tiešie lidojumi no Rīgas uz Burgasu, Bulgāriju un Pafu, Kipru.

Ryanair uzsāks jaunas bāzes izveidi Burgasā, kura sāks funkcionēt marta beigās. Sākotnēji lidojumi notiks ar vienu lidmašīnu un uz 10 maršrutiem. Ryanair sola apkalpot 250 000 klientus gadā un nodrošināt 200 jaunas darba vietas Burgasas lidostā. Lidojumi no Rīgas uz Burgasu tiks veikti 2 reizes nedēļā, otrdienās un sestdienās. Lidojumi pieejami no 27. marta līdz 27. oktobrim. Šobrīd aviobiļetes cena uz Burgasu vienā virzienā ir 51€.

Tāpat Ryanair ziņo par jaunu maršrutu no Rīgas uz Pafu, Kipru. Lidojumi paredzēti sākot no marta un tie notiks divas reizes nedēļā. Šobrīd aviobiļetes cena uz Pafu vienā virzienā ir 51€.

Rīga Burgasa Rīga Pafa

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.