Aegean airlines

Jauns maršruts! Aegean Airlines uzsāks tiešos lidojumus no Viļņas uz Atēnām!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Sākot no 2018 gada vasaras aviokompānija Aegean Airlines ir plānojuši uzsākt lidojumus no Lietuvas uz Grieķiju. Šobrīd ir paziņots, ka tiks uzsākti tiešie lidojumi no Viļņas uz Atēnām. Lidojumi no Viļņas uz Atēnām sāksies no 2 jūnija un turpināsies līdz 14. oktobrim.

Uz doto mirkli ir zināms, ka lidojumi uz Atēnām notiks agri no rīta trešdienās un sestdienās. Tuvākajā laikā sāksies biļešu pārdošana, bet nav precīza informācija kādas varētu būt aviobiļešu cenas.

Aegean Airlines līdz šim nav veikusi lidojumus no Lietuvas. Tā būs 17. aviokompānija, kura veiks regulārus lidojumus no Viļņas lidostas.

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.