wizzair-lidmasina

Labas ziņas! Wizz Air palielina rokas bagāžas izmērus!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lieliska ziņa Wizz Air faniem. Wizz Air šodien paziņoja par rokas bagāžas standarta izmēra palielināšanu. Tagad bagāžas izmērs, kura iekļauta aviobiļetes cenā ir palielināta uz 55x40x23cm.

Līdz šim rokas bagāžas izmērs bija 42x32x25cm un par lielāka izmēra bagāžu bija jāpiemaksā €10-€20.

Jaunais rokas bagāžas izmērs 55x40x23cm ar atļauto svaru līdz 10 kg ir spēkā aviobiļetēm no 29. oktobra.

Savukārt lielākais Wizz Air konkurents Ryanair piedāvā pat 2 rokas bagāžas. 1 bagāžu ar izmēru līdz 55x40x20cm, bet otru līdz 35x20x20.

Uzzini vairāk šeit.

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.