Brīnišķīgā Rumānija! Aviobiļetes no Rīgas uz Timišoaru un atpakaļ sākot no 48€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lido brīnišķīgās brīvdienās uz skaisto Rumāniju. Aviobiļetes no Rīgas uz Timišoaru un atpakaļ sākot no 48€. Rumānija ir brīnišķīga valsts ar saviem iespaidīgajiem kalniem, skaistajām pilsētām, lielisku vīnu un ēdienu. Timišoara ir Rumānijas pilsēta, kas atrodas valsts rietumos pie Begas upes. Tā ir Rumānijas trešā lielākā pilsēta. Lētākās un labākās viesnīcas Timišoarā meklē šeit.

Ceļojuma maršruti:

Rīga – Berlīne – Timišoara – Milāna – Rīga

Rīga – Berlīne – Timišoara – Bari – Rīga

Pieejami arī citi maršruti.

Zemo cenu periods:

Novembris 2017

Decembris 2017

Janvāris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

13.12. – 18.12. 48€

10.12. – 18.12. 53€

29.11. – 05.12. 53€

13.12. – 19.12. 56€

14.01. – 21.01. 65€

Pieejami daudzi citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair.eu.

Rīga Timišoaru

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.