kluza-napoka

Neparastā Rumānija! Aviobiļetes no Tallinas uz Klužu-Napoku un atpakaļ sākot no 127€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Vasaras beigās un rudenī pieejamas lētas aviobiļetes uz Rumāniju. Lidojam no Tallinas uz Klužu-Napoku un atpakaļ sākot no 127€. Kluža-Napoka ir pilsēta Rumānijas ziemeļrietumos, Transilvānijā, pie Mazās Somešulas upes. Rumānijas ceturtā lielākā pilsēta lielākā pilsēta Transilvānijā. Lētākās un labākās viesnīcas Kluža-Napokā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Tallina – Varšava – Kluža-Napoka – Varšava – Tallina

Zemo cenu periods:

Augusts 2017

Septembris 2017

Oktobris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

04.08. – 10.08. 127€

18.08. – 25.08. 127€

29.09. – 04.10. 128€

10.10. – 28.10. 128€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.