billunda-legoland

Aviobiļetes no Viļņas uz Billundu un atpakaļ Wizz Air kluba biedriem 20€, pārējiem 35€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Septembrī pieejamas lētas aviobiļetes uz Dāniju. Tiešie lidojumi ar Wizz Air no Viļņas uz Billundu un atpakaļ Wizz Air kluba biedriem tikai 20€, bet pārējiem 35€. Billunda ir pilsēta Dānijas dienvidaustrumos, Dienviddānijas reģionā.  Tā atrodas 56 kilometru attālumā no Esbjergas un 27 kilometrus no Vejles. Lētākās un labākās viesnīcas Billundā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Billunda – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Septembris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

12.09. – 16.09. 35€ (20€ Wizz Air kluba biedriem)
05.09. – 12.09. 35€ (20€ Wizz Air kluba biedriem)

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Wizz Air.

vilna-billunda-vilna

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.