kopenhagerna

Aviobiļetes no Kauņas uz Kopenhāgenu vienā virzienā 13€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Septembrī un oktobrī pieejamas ļoti lētas aviobiļetes no Lietuvas uz Dāniju. Tiešie lidojumi no Kauņas uz Kopenhāgenu sākot no 13€. Abos virzienos 26€. Lētākās un labākās viesnīcas Kopenhāgenā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Kopenhāgena – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Septembris 2017

Oktobris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

20.09. – 27.09. 26€

21.09. – 27.09. 26€

26.09. – 02.10. 26€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Ryanair.

kauna-kopenhagena-kauna

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.