bali

Uz Bali vēl lētāk! Aviobiļetes no Rīgas uz Denpasaru un atpakaļ no 429€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Izmanto iespēju aizlidot uz eksotisko Bali. Rudenī aviobiļetes no Rīgas uz Denpasaru un atpakaļ sākot no 429€. Lidojumi pieejami ar vienu vai divām pieturām un ar iespēju visu dienu pavadīt Amsterdamā un vakarā lidot tālāk uz Bali. Viena nododamā bagāža ir iekļauta cenā. Lētākās un labākās viesnīcas Denpasarā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Amsterdama – Denpasara – Amsterdama – Rīga

Zemo cenu periods:

Oktobris 2017

Novembris 2017

Decembris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

15.10. – 23.10. 436€

26.10. – 14.11. 432€

06.11. – 20.11. 429€

23.11. – 04.12. 432€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

riga-denpasara-bali-riga

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.