Bali

Lidojam uz Bali! Rudenī lidojumi no Rīgas un atpakaļ sākot no 429€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lieliska iespēja doties ceļojumā uz tūristu iecienītāko Āzijas salu Bali. Lidojumi pieejami rudens mēnešos. Lidojums no Rīgas uz Denpasaru (Bali) gan turp, gan atpakaļ sākot no 429€! Bali ir lieliska ar savām skaistajām pludmalēm, silto laiku un pozitīviem, laipniem iedzīvotājiem.

Lidojumu maršruti:

Rīga – Amsterdama – Kualalumpura – Denpasara Bali – Kualalumpura – Amsterdama – Rīga

Datumi:

Oktobris 2017

Novembris 2017

Iespējamie lidojumu datumi:

18.10. – 01.11. 429€

Pieejami citi datumi oktobrī un novembrī.

Kur rezervēt lidojumus?

Apmeklē Momondo.

riga-bali

 

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.