azoru-salas

Azoru salas, Porto, Lisabona un Milāna vienā ceļojumā sākot no 155€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Piedāvājam variantu doties ceļojumā uz Azoru salām un pa ceļam paceļot Porto, Lisabonā un Milānā. Lidojuma sākums no Tallinas uz Milānu, no Milānas uz Porto, no Porto uz Terseiru (Azoru salām), no Terseiras uz Lisabonu, no Lisabonas uz Milānu, no Milānas atakaļ uz Tallinu. Aviobiļešu izmaksas sākot no 155€.  Lētākās un labākās viesnīcas ceļojuma laikā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Tallina – Milāna – Milāna – Porto – Terseira – Lisabona – Milāna – Tallina

Ceļojuma datumi:

07. 11. – 23.11. Tallina – Milāna – Tallina 60€

tallina-milana-tallina

09.11. Milāna – Porto 21€

milana-porto

11.11. Porto – Terseira 25€

porto-terseira

15.11. Terseira – Lisabona 22€

terseira-lisabona

21.11. Lisabona – Milāna 26€

lisabona-milana

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.