palermo

Oktobrī lido uz Milānu un Sicīliju! No Tallinas uz Milānu, no Milānas uz Palermo un atpakaļ 124€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Piedāvājam variantu atpūsties Sicīlijā un pa ceļam paviesoties arī Milānā. Oktobrī iespēja ar Ryanair par zemām cenām lidot no Tallinas uz Milānu un no Milānas uz Palermo. Tiešie lidojumi turp un atpakaļ sākot no 124€. Palermo ir pilsēta Itālijas dienvidos, osta Sicīlijas ziemeļkrastā pie Tirēnu jūras.

Ceļojuma maršruts:

Tallina – Milāna – Palermo – Milāna – Tallina

Zemo cenu periods:

Oktobris 2017

Ceļojuma datumi:

Tallina – Milāna – Tallina 10.10. – 19.10. 81€

Milāna – Palermo – Milāna 12.10. – 18.10. 43€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

tallina-milana-tallina milana-palermo-milana

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.