Maljorka

Atpūties Maljorkā! Aviobiļetes no Kauņas un atpakaļ sākot no 72€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lido atpūsties uz Spānijas lielāko salu. Aviobiļetes no Kauņas uz Maljorku un atpakaļ sākot no 72€.

Maljorka ir lielākā Spānijas sala un tā atrodas Vidusjūrā. Sala ir iecienīts tūrisma objekts, īpaši angļu un vācu ceļotāju vidū. Lētākās un labākās viesnīcas Maljorkā meklē šeit.

Piedāvājuma kopsavilkums

Maršruts: Kauņa -> Maljorka -> Kauņa

Kad: Jūlijs 2020

Cena: turp un atpakaļ sākot no 72€

Aviokompānija: Ryanair

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Ceļojumu datumi

  • 14.07. – 28.07. 72€
  • 25.07. – 28.07. 72€
  • 11.07. – 28.07. 72€
  • 18.07. – 28.07. 78€
  • 25.07. – 01.08. 99€
  • 25.07. – 04.08. 99€

Pieejami arī citi datumi.

Lidojuma rezervācija

Apmeklē Ryanair

Kauņa Maljorka

Viesnīca un apartamenti Maljorkā

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Auto noma Maljorkā

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās. Vairāk par auto nomu ceļojuma laikā vari iepazīties šeit.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

Šis ir informatīvs brīvdienu piedāvājums, un jums ir personīgi pašiem jāveic visas rezervācijas lidojumiem, naktsmītnēm vai automašīnām, izmantojot iepriekš norādītās saites. Guru ievietotā informācija ir derīga publicēšanas brīdī un paredzēta tikai vispārīgai informācijai kā palīgs saplānot savas brīvdienas. Kaut arī guru cenšas atjaunināt informāciju, guru nevar garantēt pilnu precizitāti, pieejamību. Paldies par jūsu atbalstu.