Vīne

Lēti uz Austriju! Lidojumi no Rīgas uz Vīni un atpakaļ tikai no 16€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lētas aviobiļetes uz Austriju. Tiešie lidojumi no Rīgas uz Vīni un atpakaļ tikai no 16€.

Vīne ir Austrijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Tā atrodas pie Donavas upes valsts austrumos. Gadsimtiem bijusi Hābsburgu impērijas galvaspilsēta. Devusi nepārvērtējamu ieguldījumu pasaules kultūrā, it sevišķi mūzikā. Lētākās un labākās viesnīcas Vīnē meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Vīne – Rīga

Ceļojuma periods:

Februāris 2020

Ceļojuma datumi:

17.02. – 19.02. 16€

05.02. – 14.02. 23€

31.01. – 14.02. 23€

31.01. – 02.02. 23€

02.02. – 16.02. 23€

05.02. – 12.02. 23€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Laudamotion.  

Rīga Vīne

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās. Vairāk par auto nomu ceļojuma laikā vari iepazīties šeit.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.