Tokija

Izbaudi Tokiju! Aviobiļetes no Rīgas uz Tokiju un atpakaļ no 437€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lido uz Japānu un izbaudi Tokiju. Aviobiļetes no Rīgas uz Tokiju un atpakaļ sākot no 437€.

Tokiju var uzskatīt par lielāko pilsētu pasaulē. Tokija ir ļoti liela un tāpēc tā ir sadalīta daudz citās pilsētās. Austrumtokija iedalās 23 speciālajos rajonos, bet Rietumtokija – 26 atsevišķās pilsētās. Tokijā ir labi attīstīta sabiedriskā transporta sistēma, bet aktīvajā laikā sabiedriskais transports parasti ir pārpildīts, jo ikdienas iedzīvotāju plūsma ir ārkārtīgi liela. Lētākās un labākās viesnīcas Tokijā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Brisele – Tokija – Brisele – Rīga

Ceļojuma periods:

Decembris 2019

Janvāris 2020

Ceļojuma datumi:

26.12. – 08.01. 442€

26.12. – 12.01. 437€

26.12. – 13.01. 437€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Skyscanner.

Rīga Tokija

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās. Vairāk par auto nomu ceļojuma laikā vari iepazīties šeit.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.