Čikāga

Aviobiļetes no Rīgas uz Čikāgu, ASV un atpakaļ tikai 286€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lētas aviobiļetes uz Čikāgu. Aviobiļetes no Rīgas uz Čikāgu, ASV un atpakaļ tikai par 286€. Čikāga ir trešā lielākā ASV pilsēta pēc iedzīvotāju skaita. Tajā dzīvo gandrīz 10 miljoni iedzīvotāju, ieskaitot piepilsētas. Tā atrodas Ilinoisas štatā, Mičiganas ezera rietumu krastā. Lētākās un labākās viesnīcas Čikāgā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Helsinki – Londona – Čikāga – Londona – Helsinki – Rīga

Ceļojuma periods:

Novembris 2019

Ceļojuma datumi:

06.11. – 18.11. 286€

07.11. – 18.11. 286€

13.11. – 25.11. 286€

14.11. – 25.11. 286€

14.11. – 26.11. 286€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Skyscanner

Rīga Čikāga

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie un lētākie auto nomas piedāvājumi pieejami Skyscanner.net. Tas salīdzina tūkstošiem automašīnu nomas piedāvājumus, lai palīdzētu jums atrast perfektu auto par zemu cenu. Izmantojot Skyscanner, jūs atradīsit zemākās automašīnu nomas cenas dažādās valstīs un lidostās. Vairāk par auto nomu ceļojuma laikā vari iepazīties šeit.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.