kluza-napoka

Rumānija Seprembrī! Aviobiļetes no Rīgas uz Klužu-Napoku un atpakaļ sākot no 68€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Septembrī laba cena aviobiļetēm uz Rumāniju. Aviobiļetes no Rīgas uz Klužu-Napoku un atpakaļ sākot no 68€. Kluža-Napoka ir pilsēta Rumānijas ziemeļrietumos, Transilvānijā, pie Mazās Somešulas upes. Rumānijas ceturtā lielākā pilsēta un lielākā pilsēta Transilvānijā. Lētākās un labākās viesnīcas Kluža-Napokā meklē šeit.

Ceļojuma maršruti:

Rīga – Brisele – Kluža-Napoka – Berlīne – Rīga

Rīga – Londona – Kluža-Napoka – Berlīne – Rīga

Ceļojuma periods:

Septembris 2019

Ceļojuma datumi:

23.09. – 29.09. 68€

13.09. – 29.09. 78€

25.09. – 29.09. 78€

22.09. – 29.09. 82€

14.09. – 29.09. 88€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Skyscanner vai Azair.  

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.