singapura

Skaistā Singapūra! Aviobiļetes no Rīgas un atpakaļ 429€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lido uz skaisto pundurvalsti Singapūru. Aviobiļetes no Rīgas uz Singapūru un atpakaļ tikai 429€. Singapūra ir pilsētvalsts Dienvidaustrumāzijā un vienīgā pasaules salas pilsētvalsts. Singapūra ir vismazākā valsts Dienvidaustrumu Āzijā. Tas ir ideāls kultūras un garšīgu ēdienu cienītāju galamērķis. Lētākās un labākās viesnīcas Singapūrā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Varšava – Singapūra – Varšava – Rīga

Ceļojuma periods:

Aprīlis 2019

Maijs 2019

Ceļojuma datumi:

01.04. – 15.04. 429€

06.05. – 20.05. 429€

09.05. – 22.05. 429€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Skyscanner.  

Rīga Singapūra

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.