Turku

Jauns Wizz Air maršruts! Tiešie lidojumi no Kauņas uz Turku un atpakaļ no 25€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Wizz Air no 9. novembra uzsāk tiešos lidojumus no Kauņas uz Somijas pilsētu Turku. Tiešie lidojumi no Kauņas uz Turku un atpakaļ sākot no 25€ WIZZ Discount kluba biedriem, bet pārējiem sākot no 35€. Lidojumi tiks veikti 2 reizes nedēļā pirmdienās un piektdienās. Turku jeb Obu ir pilsēta Somijas dienvidrietumos pie Auras upes ietekas Baltijas jūrā. Somijas vēsturiskais centrs un Somijas lielhercogistes galvaspilsēta no 1809. līdz 1812. gadam. Lētākās un labākās viesnīcas Turku meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Turku – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Novembris 2018

Decembris 2018

Janvāris 2019

Februāris 2019

Marts 2019

Iespējamie ceļojuma datumi:

23.11. – 26.11.  35€ (25€ ar WIZZ Discount)

Pieejami ļoti daudz citi datumi.

Uzzini vairāk par WIZZ Discount šeit.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Wizz Air.

Kauņa Turku

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €22 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.