Tenerife

Novembrī aviobiļetes no Kauņas uz Tenerifi un atpakaļ tikai no 97€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Zema cena aviobiļetēm uz Kanāriju salām. Aviobiļetes no Kauņas uz Tenerifi un atpakaļ tikai no 97€. Lētākās un labākās viesnīcas Tenerifē meklē šeit.

Kāpēc Tenerife?

Tenerife ir lielākā no septiņām Spānijai piederošajām Kanāriju salām un reizē arī ceļotāju pieprasītākā atpūtas vieta Kanāriju salās. Turp doties ir iecienījuši gan vientuļie ceļotāji, gan arī ģimenes un draugu grupas. Tenerifes simbols ir pūķa koks, jo pati sala ir kā pūķis, kas ir pilna ar dažādiem vulkāniem. Lielākais no vulkāniem Tenerifē ir El Teide, tā augstums ir 3718 metru. Uzzini vairāk par Tenerifi.

Ceļojuma maršruti:

Kauņa – Kopenhāgena – Tenerife – Milāna – Kauņa

Kauņa – Londona – Tenerife – Milāna – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Novembris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

30.11. – 11.12. 97€

30.11. – 04.12. 97€

25.11. – 11.12. 106€

25.11. – 04.12. 106€

23.11. – 04.12. 115€

09.11. – 20.11. 120€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair un Ryanair.

Kauņa tenerife

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €22 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.