Maljorka

Pēdējā brīža cena! Tiešie lidojumi no Kauņas uz Maljorku un atpakaļ no 77€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Pēdējā iespēja ielekt lidojumā uz Spāniju par zemu cenu. Tiešie lidojumi no Kauņas uz Maljorku un atpakaļ sākot no 77€. Maļorka ir lielākā Spānijas sala un tā atrodas Vidusjūrā. Sala ir iecienīts tūrisma objekts, īpaši angļu un vācu ceļotāju vidū. Lētākās un labākās viesnīcas Maljorkā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Maljorka – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Aprīlis 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

21.04. – 24.04. 77€

21.04. – 28.04. 89€

24.04. – 28.04. 97€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Kauņa Maljorka

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.