rijeka

Jūnijā lidojums no Rīgas uz Horvātiju (Rijeku) un atpakaļ uz Tallinu tikai 115€! (izpirkts)

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Jūnijā pieejams lidojums par zemām cenām uz skaisto Horvātiju. Tiešie lidojumi no Rīgas uz Horvātijas pilsētu Rijeku un atpakaļ uz Tallinu tikai 115€. Rijeka ir pilsēta Horvātijas rietumos, Dalmācijas ziemeļos pie Adrijas jūras. Rijeka ir Horvātijas lielākā pilsēta. Lētākās un labākās viesnīcas Rijekā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Rijeka – Tallina

Zemo cenu periods:

Jūnijs 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

01.06. – 09.06. 115€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Rīga Rijeka

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.