Atēnas

Maijā tiešie lidojumi no Viļņas uz Atēnām un atpakaļ sākot no 47€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Maijā lieliska cena aviobiļetēm uz Grieķiju. Tiešie lidojumi no Viļņas uz Atēnām un atpakaļ sākot no 47€ WizzAir kluba biedriem, bet pārējiem sākot no 67€. Atēnas ir Grieķijas galvaspilsēta un valsts lielākā pilsēta. Viena no slavenākajām un tūristu apmeklētākajām pilsētām pasaulē. Lētākās un labākās viesnīcas Atēnās meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Atēnas – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Maijs 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

15.05. – 31.05. 67€ (47€ WizzAir biedriem)

19.05. – 31.05. 77€ (57€ WizzAir biedriem)

79.05. – 31.05. 77€ (57€ WizzAir biedriem)

03.05. – 08.05. 90€ (70€ WizzAir biedriem)

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē WizzAir.

Viļņa Atēnas

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.