maljorka

Oktobrī aviobiļetes no Rīgas uz Maljorku un atpakaļ sākot no 81€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Oktobrī dodies brīvdienās uz Spānijas salu un turpini izbaudīt vasarīgo laiku. Aviobiļetes no Rīgas uz Maljorku un atpakaļ sākot no 90€. Maļorka ir lielākā Spānijas sala, tās platība ir 3640,11 km². Tā atrodas Vidusjūrā, Baleāru Salu arhipelāgā. Sala ir iecienīts tūrisma objekts, īpaši angļu un vācu ceļotāju vidū. Lētākās un labākās viesnīcas Maljorkā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Londona – Maljorka – Londona – Rīga

Zemo cenu periods:

Oktobris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

07.10. – 12.10. 81€

08.10. – 12.10. 85€

07.10. – 11.10. 86€

03.10. – 12.10. 87€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair.

 

riga maljorka

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.