australija

Ceļo uz Bali un Austrāliju ziemā! Aviobiļetes no Rīgas uz Bali un Dārvinu no 541€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Apvieno ceļojumu uz Bali un Austrāliju reizē. Lieliska iespēja ziemā atpūsties siltajās zemēs. Lidojums no Rīgas uz Denpasaru (Bali), pēc tam tiešais lidojums uz Dārvinu (Austrāliju) un atpakaļ! Tas viss kopā sākot no 541€.

Dārvina ir pilsēta Austrālijā, Ziemeļu teritorijas administratīvais centrs. Dibināta 1869. gadā kā Palmerstona, bet jau 1911. gadā ieguvusi nosaukumu Dārvina par godu dabas pētniekam Čārlzam Darvinam.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Amsterdama – Singapūra – Denpasara – Kualalumpura – Amsterdama – Rīga (Rīga – Bali – Rīga) 20.02. – 07.03.

Denpasara – Dārvina – Denpasara (Bali – Austrālija – Bali) 22.02. – 04.03.

Zemo cenu periods:

Februāris 2018

Marts 2018

Ceļojuma datumi:

20.02. – 07.03. (Rīga – Bali – Rīga) 441€

22.02. – 04.03. (Bali – Austrālija – Bali)  100€

Kur rezervēt biļetes?

Apmeklē Momondo.

riga-denpasara-riga denpasara-darvina-denpasara

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.