Kipra

Atpūta Kiprā. Tiešais lidojums No Viļnas un atpakaļ tikai 135€

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Ieplāno atpūtu Kiprā. Maijā lidojums no Viļņas uz Larnaku un atpakaļ sākot no 135€.

Kipra ir mīlestības un skaistuma sala. Tā ir trešā lielākā sala Austrumu Vidusjūrā un tā atrodas blakus Turcijai, Sīrijai. Kipra ir paradīze uz zemes, tās pludmales ir vienas no tīrākajām un skaistākajām Eiropā

Lidojuma maršruti:

Viļņa – Larnaka – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Datumi:

Maijs 2017

Iespējamie lidojuma datumi:

19.05. – 26.05. 135€

Kā rezervēt lidojumus?

Apmeklē MOMONDO.

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.