Maljorka

Ieplāno brīvdienas Maljorkā! Lidojums no Viļņas uz Maljorku + viesnīca tikai 405€

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Superīga atpūta uz Spānijas salas Maljorkā. Aviobiļetes Maijā no Viļņas uz Maljorku + 8 dienas viesnīcā sākot no 405€.

Cena 151€ x 2 (aviobiļetes) + 254€ (viesnīca) = 556€ (ceļojuma cena 2 personām).

Par Maljorku

Maljorka ir pasakaina Spānijas sala ar savām saulainajām pludmalēm un īpaši zilo jūras ūdeni. Ceļotāji, kuri ierodas Maljorkā pirmo reizi paspēj tajā iemīlēties un vēlas atgriezties biežāk. Sala ir bagāta ar saviem kultūras pieminekļiem. Salas lielums ir 3684 km² ar 554 km garu krasta līniju. Salas officiālā valūta ir eiro. Maljorka ir ideāla ceļojumiem pavasarī un vasarā. Kopumā gada laikā Maljorkā ierodas ap 10 miljonu tūrisu.

Lidojuma maršruti:

Viļņa – Maljorka – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Datumi:

Maijs 2017

Lidojuma datumi:

08.05. – 16.05. 151€

Kā rezervēt lidojumus?

Apmeklē MOMONDO.

Video materiāls no Maljorkas

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.