airBaltic biļešu izpārdošana: izdevīgi lidojumi sākot no 15€

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Labas ziņas ceļotājiem, kuri plāno apmeklēt Austrumeiropas valstis. airBaltic lielā biļešu izpārdošanu lidojumiem uz Eiropas valstīm ir sākusies. Izdevīgi lidojumi visu gadu sākot no 15€. Izpārdošana sākas 23. Martā un beidzas 2. Aprīlī. Biļetes iespējams iegādāties gadu uz priekšu, līdz pat nākamā gada 15.03.2018. Lētākā biļešu cena 15€ vienā virzienā, iekļauta tikai rokasbagāža.

Tev ir iespēja iegādāties aviobiļetes ar atlaidi uz Igauniju, Lietuvu, Gruziju, Baltkrieviju, Izraēlu, Krieviju, Ukrainu u.c. valstīm.

Kā rezervēt lidojumus?

Apmeklē airBaltic.

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.