Ņujorka Ziemassvētkos

Ziemassvētki Ņujorkā! Decembrī lidojums no Rīgas uz Ņujorku sākot no 355€

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Iespēja izbaudīt maģiskus Ziemassvētkus Ņujorkā. Šobrīd lidojums no Rīgas uz Ņujorku sākot no 355€. Pieejami arī citi datumi pirms un pēc Ziemassvētkiem visu Decembri, Janvāri, Februāri.

Lidojuma maršruti:

Rīga – Helsinki – Ņujorka – Londona – Helsinki – Rīga

Datumi:

Decembris 2017 (Pieejami izdevīgi lidojumi arī Janvārī un Februrārī 2018)

Lidojumu datumi:

13.12. – 27.12. 355€

Pieejami arī citi datumi.

Kā rezervēt lidojumus?

Apmeklē MOMONDO.

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.