Venēcija

Romantiskas brīvdienas Venēcijā. Lidojums turp un atpakaļ no Viļņas uz Venēciju 154€

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lieliska iespēja izbaudīt romantiskas brīvdienas lidojot uz Venēciju Maijā, šobrīd lidojums no Viļņas uz Venēciju un atpakaļ tikai 154€.

Ieteikums apmeklēt Venēciju pavasarī vai rudenī, kad joprojām ir karsts vai tikko palicis silti. Šajā laikā parasti ir mazāk tūristu un restorānos cenas pievilcīgākas.

Lidojuma maršruti:

Viļņa – Varšava – Venēcija – Varšava – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Datumi:

Maijs 2017

Lidojumu datumi:

01.05. – 11.05. 154€

Kā rezervēt lidojumus?

Apmeklē MOMONDO.COM

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.