Parīze

Lēti lidojumi uz Parīzi no Lietuvas! Wizz Air kluba biedriem sākot no 25€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Ļoti lēti lidojumi uz Parīzi no Lietuvas. Wizz Air kluba biedriem sākot no 25€, pārējiem sākot no 48€! Cenā iekļauts lidojums uz Francijas galvaspilsētu Parīzi un atpakaļ.

Parīze ir Francijas galvaspilsēta un apdzīvotākā pilsēta Francijā. Parīzi uzskata par piekto apdzīvotāko pilsētu Eiropā ar vairāk nekā 12 miljoniem iedzīvotāju.

Lidojuma maršruti:

Viļņa – Parīze – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Datumi:

Aprīlis 2017

Lidojumu datumi:

05.04. – 19.04. (Wizzair biedriem 25€, pārējiem 48€)

Kā rezervēt lidojumus?

Apmeklē Wizz Air.

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.