KorfuKorfu

Wow pēdējais brīdis! Lidojums no Rīgas uz Korfu un atpakaļ 87€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Lieliska pēdējā brīža cena uz Korfu. Tiešais lidojums no Rīgas uz Korfu un atpakaļ tikai 87€. Korfu ir Grieķijas sala Jonijas jūrā, atrodas Jonijas salu ziemeļos. Šī ir otra lielākā no Jonijas salām. Korfu ir pasakains galamērķis ar smilšainām, tīrām pludmalēm un tirkīzilu ūdeni. Korfu ir brīnišķīga vecpilsēta un daudz ciematiņi. Noteikti apmeklējiet Old Perithia, tas ir salas senākais ciemats, kā arī nokļūt Chalikounas un Kassiopi pludmalēs. Lētākās un labākās viesnīcas Korfu meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Korfu – Rīga

Zemo cenu periods:

Jūnijs 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

15.06. – 22.06. 87€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Rīga Korfu

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.