barselona

Vasarā uz Barselonu! Jūlija beigās tiešais lidojums no Kauņas sākot no 120‎​€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Wizzair piedāvā jūlijā beigās lēti aizlidot uz Spānijas pasakaino pilsētu Barselonu. Lidojums no Kauņas uz Barselonu un atpakaļ izmaksās sākot no 120€ (Wizz Air kluba biedriem).

Lidojumu maršruti:

Kauņa – Barselona – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Datumi:

Jūlijs 2017

Augusts 2017

Iespējamie lidojumu datumi:

20.07. – 05.08. 120€

27.07. – 05.08. 120€

Pieejami arī citi datumi Jūlijā un Augustā.

Kur rezervēt lidojumus?

Apmeklē Wizz Air

Rezervācijas paraugs:

kauna-barselona

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.