reikjavika

Vasarā lidojums no Rīgas uz Pasakaino Islandi tikai 85€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Nepalaid garām iespēju vasarā atpūsties sapņu zemē Islandē. Wizzair piedāvājumā no Rīgas uz Reikjavīku parādījušās lētas aviobiļetes. Ar WIZZ Discount Club cena ap 85€, pārējiem nedaudz dārgāk.

Lidojumu maršruti:

Rīga – Reikjavīka – Rīga

Datumi:

Augusts 2017

Iespējamie lidojumu datumi:

02.08. – 16.08. 85€ (wizzair kluba biedriem), pārējiem 105€.

Pieejami arī citi datumi Augustā.

Kur rezervēt lidojumus?

Apmeklē Wizz Air

Riga-Reikjavika

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.