valensija

Valensijā ir ko redzēt! Aviobiļetes no Rīgas uz Valensiju un atpakaļ sākot no 83€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Dodies atpūtā uz trešo lielāko pilsētu Spānijā. Ziemā pieejamas aviobiļetes par zemām cenām uz Valensiju. Biļetes no Rīgas uz Valensiju un atpakaļ sākot no 83€. Valensija ir pilsēta Spānijas austrumos Vidusjūras krastā pie Turjas upes. Lētākās un labākās viesnīcas Valensijā meklē šeit.

Ceļojuma maršruti:

Rīga – Londona – Valensija – Ķelne – Rīga

Rīga – Frankfurte – Valensija – Ķelne – Rīga

Rīga – Berlīne – Valensija – Ķelne – Rīga

Zemo cenu periods:

Novembris 2017

Decembris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

28.11. – 05.12. 83€

28.11. – 09.12. 88€

30.11. – 05.12. 89€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair vai Ryanair.

riga-valensija

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.