Rodas sala

Tiešie lidojumi Kauņas uz skaisto Rodas salu un atpakaļ sākot no 59€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Lētas aviobiļetes pieejamas uz skaisto Rodas salu. Tiešie lidojumi Kauņas uz skaisto Rodu un atpakaļ sākot no tikai 59€. Rodas sala ir lieliska ar savām pludmalēm un iespaidīgām dabas ainavām. Roda ir sala Grieķijā, atrodas Egejas jūras austrumos. Tā ir lielākā no Dienvidsporādu salām gan platības, gan iedzīvotāju skaita ziņā. Lētākās un labākās viesnīcas Rodā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Roda – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Marts 2018

Aprīlis 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

31.03. – 14.04. 59€

07.04. – 14.04. 82€

07.04. – 21.04. 122€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Kauņa Roda

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.