KorfuKorfu

Skaistās pludmales Grieķijā! Aviobiļetes no Rīgas uz Korfu un atpakaļ sākot no 105€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Ceļo uz brīnišķīgo Grieķijas salu Korfu un izbaudi tās pasakainās pludmales. Aviobiļetes no Rīgas uz Korfu un atpakaļ sākot no 105€. Korfu ir Grieķijas sala Jonijas jūrā, atrodas Jonijas salu ziemeļos. Šī ir otra lielākā no Jonijas salām. Korfu ir pasakains galamērķis ar smilšainām, tīrām pludmalēm un tirkīzilu ūdeni. Korfu ir brīnišķīga vecpilsēta un daudz ciematiņi. Noteikti apmeklējiet Old Perithia, tas ir salas senākais ciemats, kā arī nokļūt Chalikounas un Kassiopi pludmalēs. Lētākās un labākās viesnīcas Korfu meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Londona – Korfu – Brisele – Rīga

Rīga – Londona – Korfu – Londona – Rīga

Zemo cenu periods:

Aprīlis 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

12.04. – 18.04. 105€

12.04. – 24.04. 108€

12.04. – 25.04. 109€

18.04. – 25.04. 111€

11.04. – 18.04. 112€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair.eu.

Rīga Korfu

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.