Jordānija

Ryanair paziņo par jaunu maršrutu no Viļņas uz Jordāniju, Ammānu!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Zemo cenu aviokompānija Ryanair paziņoja par jaunu maršrutu no 14 Eiropas lidostām. Jau martā sāksies pirmie lidojumi uz Jordāniju un vēlāk būs iespējams lidot arī no Viļņas uz Jordānijas galvaspilsētu Ammānu.

Ryanair plāno lidot uz Jordāniju no Budapeštas, Briseles, Prāgas, Viļņas, Varšavas, Pafas, Bikarestes, Krakovas, Boloņas, Milānas, Ķelnes, Romas, Sofijas un Atēnām.

Jordānija tiek uzskatīta par vienu no vispievilcīgākajiem tūrisma galamērķiem pasaulē un drīzumā arī mums būs iespēja par zemām cenām doties ceļojumā uz šo burvīgo galamēŗki.

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.