kruizs

Perfekta Tallink akcija! Kruīzs no Rīgas uz Stokholmu 17€ no vienas personas!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Tādu iespēju nedrīkst palaist garām! Tallink piedāvā vasarā doties ceļojumā ar Kruīzu no Rīgas uz Stokholmu. Kajīte četriem cilvēkiem tikai 68€ (17€ no vienas personas). Rezervēt kruīzu par zemām cenām var līdz 7 jūnijam, tāpēc pasteidzies.

Ceļojuma maršruts:

Rīgā – Stokholma – Rīga

Zemo cenu periods:

Jūnijs 2017

Jūlijs 2017

Kur rezervēt biļetes?

Apmeklē Tallink.lv

riga-stokholma

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.