abu-dabiabu-dabi

Pēdējais brīdis uz Abū Dabī! Aviobiļetes no Rīgas un atpakaļ tikai 211€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Pēdējā brīža piedāvājums lidot par zemām cenām uz Apvienoto Arābu Emirātiem. Aviobiļetes no Rīgas uz Abū Dabī un atpakaļ tikai 211€ un ar veselu dienu Stambulā. Nododamā bagāža iekļauta cenā. Lētākās un labākās viesnīcas Abū Dabī meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Stambula – Abū Dabī – Stambula – Rīga

Zemo cenu periods:

Maijs 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

19.05. – 26.05. 211€

20.05. – 28.05. 211€

20.05. – 30.05. 211€

28.05. 05.06. 239€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Riga Abū Dabī

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.