Čīkāga

Pavasaris Čikāgā! Aviobiļetes no Rīgas un atpakaļ tikai 278€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Izmanto lētas aviobiļetes uz ASV, Čikāgu. Aviobiļetes no Rīgas uz Čikāgu un atpakaļ tikai par 278€. Nododamā bagāža iekļauta cenā. Čikāga ir trešā lielākā ASV pilsēta pēc iedzīvotāju skaita. Tajā dzīvo gandrīz 10 miljoni iedzīvotāju, ieskaitot piepilsētas. Tā atrodas Ilinoisas štatā, Mičiganas ezera rietumu krastā. Lētākās un labākās viesnīcas Čikāgā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Stokholma – Čikāga – Stokholma – Rīga

Ceļojuma periods:

Marts 2019

Ceļojuma datumi:

01.03. – 10.03. 278€

18.03. – 27.03. 278€

19.03. – 27.03. 278€

25.03. – 03.04. 278€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Skyscanner.  

Rīga-Čikāga

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem līdz pat €30 dāvanu kupons pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter, Instagram un Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka biļešu cenas ir spēkā publicēšanas brīdī, laikam ritot cenas var mainīties.