alikantealikante

Pavadi vasaras beigas Spānijā! Lidojums no Viļņas uz Alikanti un atpakaļ sākot no 69€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Vasaras beigās pieejamas lētas aviobiļetes uz Spāniju. Aviobiļetes no Viļņas uz Alikanti un atpakaļ Wizz Air kluba biedriem sākot no 69€, bet pārējiem 89€. Alikante ir ostas pilsēta Spānijā un viens no senākajiem Spānijas dzelzceļa tīkla punktiem. Pilsēta atrodas Valensijas apgabala dienvidaustrumos, Alikantes provincē, Vidusjūras krastā. Lētākās un labākās viesnīcas Alikantē meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Oslo – Alikante – Oslo – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Augusts 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

23.08. – 31.08. 89€ (Wizz Air biedriem 69€)

25.08. – 32.08. 94€ (Wizz Air biedriem 74€)

Kur rezervēt aviobiļetes?

No Viļņas uz Oslo biļetes pēciet Wizzair.com.

No Oslo uz Alikanti biļetes pērciet Momondo.

vilna-oslo-vilna oslo-alikante-oslo

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.