BarselonaBarselona

Maijā tiešie lidojumi no Rīgas uz Barselonu, Žironu un atpakaļ no 64€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Pavadi savas saulainās brīvdienas Spānijā. Maijā tiešie lidojumi no Rīgas uz Barselonu, Žironu un atpakaļ sākot no 64€. Barselona ir otrā apdzīvotākā pilsēta Spānijā aiz Madrides. Lētākās un labākās viesnīcas Barselonā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Barselon/Žirona – Rīga

Zemo cenu periods:

Maijs 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

06.05. – 20.05. 64€

10.05. – 20.05. 70€

06.05. – 17.05. 70€

17.05. – 20.05. 71€

10.05. – 17.05. 77€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Rīga Barselona Žirona

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.