luxexpress autobuss

Lux Express biļešu izpārdošana! Brauc uz Baltijas valstīm un Poliju ar 50% atlaidi!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Labas cenas piedāvā autobusu kompānija Lux Express. Tā piedāvā iegādāties autobusu biļetes uz citām Baltijas valstīm un arī Poliju ar 50% atlaidi. Lētākās un labākās viesnīcas ceļojuma laikā meklē šeit.

Akcijas biļetes iespējams iegādāties līdz 12. septembrim. Biļetes ar akcijas cenu pieejamas braucieniem no 1. oktobra līdz 30. oktobrim. Biļešu skaits ir ierobežots.

Kā iegādāties biļetes?

Iegādāties autobusu biļetes iespējams luxexpress.eu. Meklējot autobusu biļetes laukā akcijas kods ievadiet AUTUMN.

Piemēram, Rīga – Varšava tikai 9€.

Riga Varsava

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.