Septembrī ļoti lētas aviobiļetes no Rīgas uz Oslo! Turp un atpakaļ tikai 25€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Wizz Air aviokompānija septembrī piedāvā ļoti lēti aizlidot uz Norvēģijas galvaspilsētu. Tiešie lidojumi no Rīgas uz Oslo un atpakaļ par nieka 25€. Lētākās un labākās viesnīcas Oslo meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Oslo – Rīga

Zemo cenu periods:

Septembris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

01.09. – 07.09. 25€

13.09. – 20.09. 25€

14.09. – 20.09. 25€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

riga-oslo-riga

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.