milana

Lidojam lēti uz Milānu! Rudenī aviobiļetes no Viļņas un atpakaļ sākot no 55€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Ryanair pieejamas ļoti lētas biļetes uz Itālijas pilsētu ziemeļos. Oktobrī aviobiļetes no Viļņas uz Milānu, Bergamo un atpakaļ sākot no 55€. Milāna ir pilsēta Itālijas ziemeļos Padānas līdzenuma rietumdaļā. Otra lielākā pilsēta Itālijā, Lombardijas un Milānas provinces centrs. Vairāk par Milānu varat izlasīt Vikipēdijā.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Milāna/Bergamo – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Oktobris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

03.10. – 12.10. 58€

07.10. – 17.10. 55€

Kur rezervēt biļetes?

Apmeklē Ryanair.

vilna-milana

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.