Lido lēti uz Bergenu! Jūlijā no Rīgas un atpakaļ sākot no 42€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Ja vēlies doties ceļojumā uz Norvēģiju vai vienkārši darba darīšanās, tad tagad ir īstais brīdis rezervēt biļetes. Wizz Air aviobiļetes no Rīgas uz Bergenu un atpakaļ sākot no 42€. Wizz Air kluba biedriem tikai no 27€.

Bergena ir pilsēta Norvēģijas dienvidrietumos, osta Ziemeļjūras krastā. Otrā lielākā Norvēģijas pilsēta. Bergenu sauc par pilsētu starp septiņiem kalniem de syv fjell. Vairāk info par pilsētu lasiet Vikipēdijā.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Bergena – Rīga

Zemo cenu periods:

Jūlijs 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

13.07. – 27.07. 42€! (Wizz Air kluba biedriem 27€).

Kur rezervēt biļetes?

Apmeklē Wizz Air.

riga-bergena

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.