Ecolines

Ecolines akcija! No Rīgas uz Viļņu, Tallinu, Varšavu, Sanktpēterburgu līdz 71% lētāk!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook
  • Vkontakte

Ecolines pāsteidz mūs ar jaunām, skaistām akcijām. Ecolines piedāvā akcijas biļetes braucieniem no Rīgas uz Viļņu, Tallinu, Varšavu, Sanktpēterburgu un atpakaļ līdz 71% lētāk. Biļešu cenas sākot no 5€. Lētākās un labākās viesnīcas ceļojuma laikā meklē šeit.

Akcija spēkā no 02.02.2018 līdz 15.02.2018 braucieniem no 24.02.2018 līdz 06.03.2018.

Rīga – Viļņa 5€

Rīga – Tallina 5€

Rīga – Varšava 15€

Rīga – Sanktpēterburga 15€

Kā iegādāties biļetes?

Iegādāties autobusu biļetes iespējams ecolines.net.

ecolines akcija

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.